Zakynthos | Alexander the Great ★★★★
od 710 €
Zante (Zakynthos), Greece

Zakynthos | Alexander the Great ★★★★

Leto | All inclusive
Vytvorený: streda 15. marca 2023
Ref ID: 4712749
Cena na osobu od
710 €
Pri objednávke 2 dospelých

O mieste

Zakynthos, nazývaný aj Zante, je tretí najväčší ostrov v Iónskom mori pri západnom pobreží Grécka. Zatiaľ čo Ios a Kos sa spájajú s párty a Rodos a Kréta s rodinami, Zakynthos je niečo medzi tým. Väčšina všetkých pláží, miest atď. sa nachádza na južnom a východnom pobreží, pretože západné a severné pobrežie je mimoriadne hornaté, často s útesmi padajúcimi mnoho stoviek metrov priamo do mora. Zakynthos nie je až takým ostrovom pre deti. Väčšina tamojších letovísk je pomerne nenáročná a turistické stánky ponúkajú výlety na susedné ostrovy alebo grécku pevninu . Je to ostrov, kde horské dedinky a skryté zátoky čakajú na objavenie náročným cestovateľom. Oplatí sa prenajať si auto. Vychutnajte si: Okruh okolo ostrova. Vzhľadom na malú rozlohu ostrova je s prenajatým autom úplne možné prejsť celý okruh ostrova a cestou sa zastaviť na zaujímavých miestach. Prejdite na sever po pobrežnej ceste a navštívte Tsilivi. Pokračujte okolo miest Alykes a Alykanes. Scenéria je stále pôsobivejšia, keď stúpate smerom k horám. Odtiaľ prechádzate severným pobrežím okolo Navagio (známeho ako vrak lode) a vyhliadkovej plošiny a Volimes v horách, kde si môžete kúpiť miestne umelecké a remeselné výrobky. Na západnom pobreží cestujete na juh, záliv Limnionas je mimoriadne pekný a tichý Ďalej na juh odtiaľto sa nachádza Kampi s nádhernými výhľadmi na vrcholky útesov a nakoniec maják Keri s ďalšími nádhernými výhľadmi, najmä pri západe slnka. Potápanie. Hoci podobne ako zvyšok Grécka je táto oblasť kvôli masívnemu nadmernému rybolovu bez rýb, na juhu ostrova sa nachádza niekoľko slušných lokalít, napríklad "Oblúk" a jaskyne Keri. Z Laganas, Keri a ďalších miest pôsobí množstvo potápačských operátorov. Pozorovanie korytnačiek. Ohrozené korytnačky hrdzavé využívajú pláže na hniezdenie a na ich ochranu bola na juhu okolo zálivu Laganas zriadená morská rezervácia (hoci sa zdá, že mimo turistickej sezóny je úplne ignorovaná). Mnohé organizácie v Laganas, Kalamaki a dokonca aj vo Vassilikos ponúkajú krátke alebo celodenné výlety vrátane zastávok na plávanie, aby tieto korytnačky hľadali.
Viac informácií
Vytvorený: streda 15. marca 2023

Zahrnuté služby

09 jún

Viedeň - Zante (Zakynthos)

Odchod
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR7393
16:10 - Vienna, Wien Schwechat (VIE)
19:15 - Zakynthos, Zakynthos International Airport (ZTH)
Priamy let FARE: Value
Doprava:  FR7393
Trieda kabíny: Economy
Meno: Value
09 jún

Transfer

Zakynthos International Airport  (ZTH)→Hotel Alexander the Great

Súkromné

Standard Car (Auto)
  • Maximálna čakacia doba: 60 minút
09 jún

Ubytovanie

7 nocí
Hotel Alexander the Great
80%
Zakynthos - V 7,6 km od centra All-inclusive Laganas, Zakynthos 29100 Standard double room
Hotel Alexander the Great je v destinácii Zakynthos v blízkosti letiska, len 1 min. pešo od National Marine Park of Zakynthos a 7 min. pešo od Pláž Laganas. Hotel so 4 hviezdičkami je 0,9 km od Pláž Kalamaki a 7,8 km od Prístav Zakynthos. Oddýchnite si v kúpeľoch, ktoré ponúkajú nasledujúce služby: masáže, kúry na telo a kúry na tvár. Môžete využiť širokú ponuku rekreačných zariadení, medzi ktoré patrí sauna a sezónny vonkajší bazén. Súčasťou vybavenia zariadenia hotel sú tiež darčekový obchod/novinový stánok, spoločná obývacia miestnosť a pomoc s rezerváciou výletov/vstupeniek. Ubytujte sa v niektorej z 190 klimatizovaných izieb, ktorých súčasťou sú minibary a televízory s plochou obrazovkou, a cíťte sa ako doma. Súčasťou izieb sú súkromné zariadené verandy. Satelitná televízia sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú súkromné kúpeľne, ktorých súčasťou sú kombinácia sprchy a vane, nadštandardné vane a toaletné potreby zdarma.
16 jún

Transfer

Hotel Alexander the Great→Zakynthos International Airport  (ZTH)

Súkromné

Standard Car (Auto)
  • Maximálna čakacia doba: 15 minút
16 jún

Zante (Zakynthos) - Viedeň

Návrat
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR7394
19:55 - Zakynthos, Zakynthos International Airport (ZTH)
21:00 - Vienna, Wien Schwechat (VIE)
Priamy let FARE: Value
Doprava:  FR7394
Trieda kabíny: Economy
Meno: Value
Všetky typy cestovného zahŕňajú malú osobnú tašku 40x20x25cm, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami. Check-in batožinu do podpalubia je možné si doobjdenať v kroku rezervácie.
Pripomienka:

Všetky termíny k dispozicií po kliknutí na "Možnosti rezervácie" a "K termínom a objednávke"

Cena na osobu od
710 €
Pri objednávke 2 dospelých
K termínom a objednávke
Obsahuje
Destinácia 1
Preprava 2
Ubytovanie 1
Transfery 2

Naše nápady na cestu

 
Viac ponúk