Lanzarote | Beatriz Costa & Spa
od 930 €
Lanzarote, Spain

Lanzarote | Beatriz Costa & Spa

Leto | All inclusive
Vytvorený: sobota 25. februára 2023
Ref ID: 4387356
Cena na osobu od
930 €
Pri objednávke 2 dospelých

O mieste

Lanzarote sa nachádza len 79 míľ od pobrežia Afriky a je najvýchodnejším z Kanárskych ostrovov. Rovnako ako ostatné Kanárske ostrovy je aj Lanzarote sopečného pôvodu. V dôsledku nedávnych erupcií v 18. a 19. storočí sa mnohé časti Lanzarote javia ako z iného sveta, často sa opisujú ako "mesačné" alebo "marťanské". Medzi mnohými ohromujúcimi sopečnými prvkami Lanzarote sa nachádza najdlhší sopečný tunel na svete, tunel Atlantida, ktorý je dlhý viac ako 7 km a zahŕňa La Cueva de los Verdes a Jameos del Agua. Napriek sopečnej povahe ostrova sa na Lanzarote nachádza niekoľko nádherných bielych pláží, ako napríklad pláže Playa Blanca, Papagayo a Caleton Blanco. Striedajte leňošenie na pláži s návštevou mimoriadnych pamiatok, ktoré vo vulkanickej krajine vytvoril miestny umelec a environmentalista César Manrique. Nevynechajte ani prehliadku národného parku Timanfaya. Prevezte sa loďou na ostrov La Graciosa pri severnom cípe a užite si blažený deň plávania v krištáľovo čistej vode. Navštívte niektoré z viníc v La Geria a prenajmite si bicykle, aby ste otestovali svoju vytrvalosť na niektorých z vynikajúcich cyklistických trás okolo ostrova. Hlavné mesto Arrecife, kde kotvia výletné lode, je síce necharizmatické, ale prívetivé. Juhozápadne od neho sa nachádza hlavné letovisko Puerto del Carmen. Je to rušné miesto s dlhou dláždenou promenádou spájajúcou štyri kilometre pláží a zátok. Je ideálne pre rodiny s dospievajúcimi, ktoré hľadajú trochu vzrušenia, alebo pre dovolenkárov, ktorí vyžadujú dávku nákupov, stravovania a nočného života. Costa Teguise na druhej strane Arrecife je skromnejšou a pokojnejšou alternatívou, ktorá sa v posledných rokoch neustále zvyšuje. Obľubuje ho skôr staršia generácia.
Viac informácií
Vytvorený: sobota 25. februára 2023

Zahrnuté služby

11 júl

Bratislava - Lanzarote

Odchod
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR4219 - Riadené: Ryanair Sun S.A.
7:20 - Bratislava, M R Stefanik (BTS)
11:20 - Lanzarote, Lanzarote (ACE)
0 KG Priamy let
Doprava:  FR4219 Riadené:  Ryanair Sun S.A.
Trieda kabíny: Economy
Všetky typy cestovného zahŕňajú malú osobnú tašku 40x20x25cm, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami. Check-in batožinu do podpalubia je možné si doobjdenať v kroku rezervácie.
11 júl

Transfer

Lanzarote (ACE)→Hotel Beatriz Costa & Spa

Zdieľaný

Standard Shuttle (Autobus)
  • Žiadna čakacia doba
11 júl

Ubytovanie

7 nocí
Hotel Beatriz Costa & Spa
79%
Teguise - V 14,8 km od centra All-inclusive Calle Atalaya s/nCosta Teguise, Teguise 35509 Double standard room with balcony or terrace ai
Hotel Beatriz Costa & Spa je v destinácii Teguise pri golfovom ihrisku, zhruba 5 min. autom od Easy Diving a Pláže ostrova Lanzarote. Hotel so 4 hviezdičkami je 19,6 km od Pláž Pocillos a 22,1 km od Pláž Puerto del Carmen. Oddýchnite si v kúpeľoch, ktoré ponúkajú nasledujúce služby: masáže, kúry na telo a kúry na tvár. Môžete využiť širokú ponuku rekreačných zariadení, medzi ktoré patria 2 vonkajšími bazénmi, nekryté tenisové kurty a klub zdravia. Hotel ďalej ponúka: bezplatný bezdrôtový prístup na internet, služby vrátnika a arkáda/herňa. Ubytujte sa v niektorej z 350 klimatizovaných izieb, ktorých súčasťou sú plazmové televízory, a cíťte sa ako doma. Súčasťou izieb sú súkromné balkóny s nábytkom. K dispozícii sú kúpeľne, ktorých súčasťou sú nadštandardné vane a toaletné potreby zdarma. Súčasťou zariadenia izieb sú telefóny. K dispozícii sú tiež sejfy a písacie stoly.
18 júl

Transfer

Hotel Beatriz Costa & Spa→Lanzarote (ACE)

Zdieľaný

Standard Shuttle (Autobus)
  • Žiadna čakacia doba
18 júl

Lanzarote - Bratislava

Návrat
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR4220 - Riadené: Ryanair Sun S.A.
11:55 - Lanzarote, Lanzarote (ACE)
17:35 - Bratislava, M R Stefanik (BTS)
0 KG Priamy let
Doprava:  FR4220 Riadené:  Ryanair Sun S.A.
Trieda kabíny: Economy
Všetky typy cestovného zahŕňajú malú osobnú tašku 40x20x25cm, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami. Check-in batožinu do podpalubia je možné si doobjdenať v kroku rezervácie.
Pripomienka:

Všetky termíny k dispozicií po kliknutí na "Možnosti rezervácie" a "K termínom a objednávke"

Cena na osobu od
930 €
Pri objednávke 2 dospelých
K termínom a objednávke
Obsahuje
Destinácia 1
Preprava 2
Ubytovanie 1
Transfery 2

Naše nápady na cestu

 
Viac ponúk