Lanzarote | Aparthotel Costa Mar ★★★
od 557 €
Lanzarote, Spain

Lanzarote | Aparthotel Costa Mar ★★★

Leto | Polpenzia
Vytvorený: sobota 25. februára 2023
Ref ID: 4387084
Cena na osobu od
557 €
Pri objednávke 2 dospelých

O mieste

Lanzarote sa nachádza len 79 míľ od pobrežia Afriky a je najvýchodnejším z Kanárskych ostrovov. Rovnako ako ostatné Kanárske ostrovy je aj Lanzarote sopečného pôvodu. V dôsledku nedávnych erupcií v 18. a 19. storočí sa mnohé časti Lanzarote javia ako z iného sveta, často sa opisujú ako "mesačné" alebo "marťanské". Medzi mnohými ohromujúcimi sopečnými prvkami Lanzarote sa nachádza najdlhší sopečný tunel na svete, tunel Atlantida, ktorý je dlhý viac ako 7 km a zahŕňa La Cueva de los Verdes a Jameos del Agua. Napriek sopečnej povahe ostrova sa na Lanzarote nachádza niekoľko nádherných bielych pláží, ako napríklad pláže Playa Blanca, Papagayo a Caleton Blanco. Striedajte leňošenie na pláži s návštevou mimoriadnych pamiatok, ktoré vo vulkanickej krajine vytvoril miestny umelec a environmentalista César Manrique. Nevynechajte ani prehliadku národného parku Timanfaya. Prevezte sa loďou na ostrov La Graciosa pri severnom cípe a užite si blažený deň plávania v krištáľovo čistej vode. Navštívte niektoré z viníc v La Geria a prenajmite si bicykle, aby ste otestovali svoju vytrvalosť na niektorých z vynikajúcich cyklistických trás okolo ostrova. Hlavné mesto Arrecife, kde kotvia výletné lode, je síce necharizmatické, ale prívetivé. Juhozápadne od neho sa nachádza hlavné letovisko Puerto del Carmen. Je to rušné miesto s dlhou dláždenou promenádou spájajúcou štyri kilometre pláží a zátok. Je ideálne pre rodiny s dospievajúcimi, ktoré hľadajú trochu vzrušenia, alebo pre dovolenkárov, ktorí vyžadujú dávku nákupov, stravovania a nočného života. Costa Teguise na druhej strane Arrecife je skromnejšou a pokojnejšou alternatívou, ktorá sa v posledných rokoch neustále zvyšuje. Obľubuje ho skôr staršia generácia.
Viac informácií
Vytvorený: sobota 25. februára 2023

Zahrnuté služby

11 júl

Bratislava - Lanzarote

Odchod
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR4219 - Riadené: Ryanair Sun S.A.
7:20 - Bratislava, M R Stefanik (BTS)
11:20 - Lanzarote, Lanzarote (ACE)
0 KG Priamy let
Doprava:  FR4219 Riadené:  Ryanair Sun S.A.
Trieda kabíny: Economy
Všetky typy cestovného zahŕňajú malú osobnú tašku 40x20x25cm, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami. Check-in batožinu do podpalubia je možné si doobjdenať v kroku rezervácie.
11 júl

Transfer

Lanzarote (ACE)→Aparthotel Costa Mar

Zdieľaný

Standard Shuttle (Autobus)
  • Žiadna čakacia doba
11 júl

Ubytovanie

7 nocí
Aparthotel Costa Mar
72%
Tías - V 10,7 km od centra Polpenzia Urb Costamar, Playa de los Pocillos s/nPuerto del Carmen, Tías 35510 A1lc - 1 bedroom apartment low cost
Aparthotel Costa Mar je v destinácii Tias v blízkosti pláže, len 2 min. pešo od Pláž Pocillos a 10 min. pešo od Playa de Matagorda. Apartmánový hotel je 2,5 km od Pláž Puerto del Carmen a 28,5 km od Prístav Puerto Deportivo Marina Rubicon. Terasa a záhrada poskytujú skvelý výhľad a k dispozícii je tiež vonkajší bazén. Apartmánový hotel ďalej ponúka: bezdrôtový prístup na internet (za príplatok) a pomoc s rezerváciou výletov/vstupeniek. Ubytujte sa v niektorej z 183 izieb, ktorých súčasťou sú kuchynky, chladničky a varné dosky, a cíťte sa ako doma. Súčasťou izieb sú súkromné terasy. Bezdrôtový prístup na internet (za príplatok) vám umožní byť neustále v spojení, zatiaľ čo digitálna televízia sa postará o vašu skvelú zábavu. Súčasťou zariadenia izieb sú telefóny. K dispozícii sú tiež samostatné priestory na sedenie a kávovary/čajníky.
18 júl

Transfer

Aparthotel Costa Mar→Lanzarote (ACE)

Zdieľaný

Standard Shuttle (Autobus)
  • Žiadna čakacia doba
18 júl

Lanzarote - Bratislava

Návrat
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR4220 - Riadené: Ryanair Sun S.A.
11:55 - Lanzarote, Lanzarote (ACE)
17:35 - Bratislava, M R Stefanik (BTS)
0 KG Priamy let
Doprava:  FR4220 Riadené:  Ryanair Sun S.A.
Trieda kabíny: Economy
Všetky typy cestovného zahŕňajú malú osobnú tašku 40x20x25cm, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami. Check-in batožinu do podpalubia je možné si doobjdenať v kroku rezervácie.
Pripomienka:

Všetky termíny k dispozicií po kliknutí na "Možnosti rezervácie" a "K termínom a objednávke"

Cena na osobu od
557 €
Pri objednávke 2 dospelých
K termínom a objednávke
Obsahuje
Destinácia 1
Preprava 2
Ubytovanie 1
Transfery 2

Naše nápady na cestu

 
Viac ponúk