Lanzarote | Apartamentos Paradise
od 484 €
Lanzarote, Spain

Lanzarote | Apartamentos Paradise

Leto | Apartmán
Vytvorený: sobota 25. marca 2023
Ref ID: 4387000
Cena na osobu od
484 €
Pri objednávke 2 dospelých

O mieste

Lanzarote sa nachádza len 79 míľ od pobrežia Afriky a je najvýchodnejším z Kanárskych ostrovov. Rovnako ako ostatné Kanárske ostrovy je aj Lanzarote sopečného pôvodu. V dôsledku nedávnych erupcií v 18. a 19. storočí sa mnohé časti Lanzarote javia ako z iného sveta, často sa opisujú ako "mesačné" alebo "marťanské". Medzi mnohými ohromujúcimi sopečnými prvkami Lanzarote sa nachádza najdlhší sopečný tunel na svete, tunel Atlantida, ktorý je dlhý viac ako 7 km a zahŕňa La Cueva de los Verdes a Jameos del Agua. Napriek sopečnej povahe ostrova sa na Lanzarote nachádza niekoľko nádherných bielych pláží, ako napríklad pláže Playa Blanca, Papagayo a Caleton Blanco. Striedajte leňošenie na pláži s návštevou mimoriadnych pamiatok, ktoré vo vulkanickej krajine vytvoril miestny umelec a environmentalista César Manrique. Nevynechajte ani prehliadku národného parku Timanfaya. Prevezte sa loďou na ostrov La Graciosa pri severnom cípe a užite si blažený deň plávania v krištáľovo čistej vode. Navštívte niektoré z viníc v La Geria a prenajmite si bicykle, aby ste otestovali svoju vytrvalosť na niektorých z vynikajúcich cyklistických trás okolo ostrova. Hlavné mesto Arrecife, kde kotvia výletné lode, je síce necharizmatické, ale prívetivé. Juhozápadne od neho sa nachádza hlavné letovisko Puerto del Carmen. Je to rušné miesto s dlhou dláždenou promenádou spájajúcou štyri kilometre pláží a zátok. Je ideálne pre rodiny s dospievajúcimi, ktoré hľadajú trochu vzrušenia, alebo pre dovolenkárov, ktorí vyžadujú dávku nákupov, stravovania a nočného života. Costa Teguise na druhej strane Arrecife je skromnejšou a pokojnejšou alternatívou, ktorá sa v posledných rokoch neustále zvyšuje. Obľubuje ho skôr staršia generácia.
Viac informácií
Vytvorený: sobota 25. marca 2023

Zahrnuté služby

30 máj

Bratislava - Lanzarote

Odchod
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR4219 - Riadené: Ryanair Sun S.A.
7:20 - Bratislava, M R Stefanik (BTS)
11:20 - Lanzarote, Lanzarote (ACE)
0 KG Priamy let
Doprava:  FR4219 Riadené:  Ryanair Sun S.A.
Trieda kabíny: Economy
Všetky typy cestovného zahŕňajú malú osobnú tašku 40x20x25cm, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami. Check-in batožinu do podpalubia je možné si doobjdenať v kroku rezervácie.
30 máj

Transfer

Lanzarote (ACE)→Apartamentos Lanzarote Paradise

Zdieľaný

Standard Shuttle (Autobus)
  • Žiadna čakacia doba
30 máj

Ubytovanie

7 nocí
Apartamentos Lanzarote Paradise
71%
Teguise - V 13,3 km od centra Bez stravy Calle Argentina P-318Costa Teguise, Teguise 35508 Studio 2 pax
Apartamentos Lanzarote Paradise je v destinácii Teguise v blízkosti pláže, okolo 4 min. pešky od AquaPark Costa Teguise a do 5 min. autom od Golfový klub Costa Teguise. Apartmánový hotel je 17,7 km od Pláž Pocillos a 20,2 km od Pláž Puerto del Carmen. Terasa a záhrada ponúka krásny výhľad a k vybaveniu tohto ubytovacieho zariadenia patrí tiež pomoc s rezerváciou výletov/vstupeniek. Ak sa chystáte na nákupy, môžete sa zdarma odviesť kyvadlovou dopravou. Ubytujte sa v niektorej z 110 izieb so špecifickou výzdobou, ktorých súčasťou sú kuchynky, veľké chladničky/mrazničky a varné dosky, a cíťte sa ako doma. Bezdrôtový prístup na internet (za príplatok) vám umožní byť neustále v spojení, zatiaľ čo digitálna televízia sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú kúpeľne (nadštandardné vane). Súčasťou zariadenia izieb sú telefóny. K dispozícii sú tiež mikrovlnné rúry a kávovary/čajníky.
06 jún

Transfer

Apartamentos Lanzarote Paradise→Lanzarote (ACE)

Zdieľaný

Standard Shuttle (Autobus)
  • Žiadna čakacia doba
06 jún

Lanzarote - Bratislava

Návrat
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR4220 - Riadené: Ryanair Sun S.A.
11:55 - Lanzarote, Lanzarote (ACE)
17:35 - Bratislava, M R Stefanik (BTS)
0 KG Priamy let
Doprava:  FR4220 Riadené:  Ryanair Sun S.A.
Trieda kabíny: Economy
Všetky typy cestovného zahŕňajú malú osobnú tašku 40x20x25cm, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami. Check-in batožinu do podpalubia je možné si doobjdenať v kroku rezervácie.
Pripomienka:

Všetky termíny k dispozicií po kliknutí na "Možnosti rezervácie" a "K termínom a objednávke"

Cena na osobu od
484 €
Pri objednávke 2 dospelých
K termínom a objednávke
Obsahuje
Destinácia 1
Preprava 2
Ubytovanie 1
Transfery 2

Naše nápady na cestu

 
Viac ponúk