Nice z Viedne
od 367 €
Nice, France

Nice z Viedne

Valentín
Vytvorený: nedeľa 5. februára 2023 - Odchod: pondelok 13. februára 2023
Ref ID: 4288996
Cena na osobu od
367 €
Pri objednávke 2 dospelých

O mieste

Nice každé leto prekonáva búrky turistov so všetkými bežnými doplnkami mesta na Riviére: V tomto prípade však chýba afektovaná odmeranosť jeho susedov. Okrem toho má Nice dobrú verejnú dopravu v rámci mesta a do všetkých miest na Azúrovom pobreží, čo z neho robí dobrú základňu na objavovanie Riviéry. Dlhá tenká pláž a bronzoví hostia Nice sú pre väčšinu návštevníkov hlavnými lákadlami mesta. Za návštevu však stojí aj Nice vieille ville, staré mesto. Stará štvrť je nezvyčajnou zmesou lesku a stredomorskej stredovekej štvrte s malými uličkami a trhmi pod holým nebom. Ak chcete získať nádherný výhľad na Riviéru, vystúpte na vrchol zámku. V meste sa nachádza niekoľko vynikajúcich múzeí, napríklad Musée Matisse, venované dielu francúzskeho maliara Henriho Matissa, alebo Musée National Marc Chagall, venované dielu maliara Marca Chagalla. Pozdĺž pobrežia sa tiahne majestátna promenáda des Anglais. Táto pešia zóna sa hemží butikmi, rušnými reštauráciami a najrôznejšími turistami. Nočný život v Nice je prekypujúci, labyrint malých uličiek vo vieille ville ukrýva reštaurácie a bary a zodpovedá za stredomorskú atmosféru mesta.
Viac informácií
Vytvorený: nedeľa 5. februára 2023 - Odchod: pondelok 13. februára 2023
Typ zájazdu

Zahrnuté služby

13 feb

Doprava Viedeň - Nice

Odchod
Wizz Air
Wizz Air Wizz Air - W62849
12:25 - Vienna, Wien Schwechat (VIE)
14:15 - Nice, Nice Cote d'Azur Airport (NCE)
0 PC Priamy let FARE: Basic
Doprava:  W62849
Trieda kabíny: Economy
Meno: Basic
13 feb

Ubytovanie

4 nocí
Hôtel Univers
76%
V 1,4 km od centra Free breakfast 2 Rue de la Liberté, Nice 6000 Standard twin
Hôtel Univers má vrámci destinácie Nice centrálnu polohu, keďže sa nachádza v blízkosti Námestie Place Massena a 5 min. pešky od Anglická promenáda (Promenade des Anglais). Hotel so 4 hviezdičkami je 2,8 km od Konferenčné centrum a výstavisko Nice Acropolis a 11,7 km od Štadión Allianz Riviera. K vybaveniu tohto ubytovacieho zariadenia patria bezplatný bezdrôtový prístup na internet, služby vrátnika a televízia v spoločných priestoroch. Ubytujte sa v niektorej z 75 izieb, ktorých súčasťou sú televízory s plochou obrazovkou. Bezplatný bezdrôtový prístup na internet vám umožní byť neustále v spojení, zatiaľ čo satelitná televízia sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú súkromné kúpeľne, ktorých súčasťou sú sprchy, toaletné potreby zdarma a sušiče na vlasy. Súčasťou zariadenia izieb sú telefóny. K dispozícii sú tiež sejfy a zatemňovacie závesy/záclony.
17 feb

Transfer

Transfer z Hôtel Univers do Nice Cote d'Azur Airport (NCE)

Zdieľaný

Standard Shuttle (Minibus)
  • Žiadna čakacia doba
17 feb

Doprava Nice - Viedeň

Návrat
Wizz Air
Wizz Air Wizz Air - W62850
16:45 - Nice, Nice Cote d'Azur Airport (NCE)
18:30 - Vienna, Wien Schwechat (VIE)
0 KG Priamy let
Doprava:  W62850
Trieda kabíny: Economy
Všetky typy cestovného zahŕňajú malú osobnú tašku 40x20x25cm, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami. Check-in batožinu do podpalubia je možné si doobjdenať v kroku rezervácie.
Pripomienka:

Všetky termíny k dispozicií po kliknutí na "Možnosti rezervácie" a "K termínom a objednávke"

Cena na osobu od
367 €
Pri objednávke 2 dospelých
K termínom a objednávke
Obsahuje
Destinácia 1
Preprava 2
Ubytovanie 1
Transfery 1

Naše nápady na cestu

 
Viac ponúk