Fuerteventura pre partiu z Viedne | bez stravy
od 261 €
Fuerteventura Island, Spain

Fuerteventura pre partiu z Viedne | bez stravy

03.12. - 10.12.2022
Vytvorený: streda 23. novembra 2022
Cena na osobu od
261 €
Pri objednávke 4 dospelých

O mieste

Fuerteventura, po Tenerife druhý najväčší ostrov Kanárskeho súostrovia, je prírodným rajom do takej miery, že mu UNESCO v máji 2009 udelilo štatút biosférickej rezervácie. Letisko na ostrove Fuerteventura sa nachádza na pobreží v blízkosti hlavného mesta Puerto del Rosario, ale hlavné turistické strediská sa nachádzajú v Corralejo na severe a Morro Jable na juhu. Okrem dramatickej prírody ostrova sa Fuerteventura môže pochváliť jednými z najoslnivejších pláží na svete. Tento aspekt geografického zloženia ostrova v kombinácii s neustálym vánkom spôsobuje, že ostrov je mimoriadne obľúbený medzi milovníkmi vodných športov a milovníkmi slnka a minimálne dve z piesočnatých pláží boli ocenené prestížnym ocenením Modrá vlajka. Obyvatelia ostrova sú rovnako ako obyvatelia ostatných Kanárskych ostrovov srdeční a priateľskí. Tento v minulosti prehliadaný ostrov sa stáva čoraz populárnejším medzi európskymi turistami. Fuerteventura je jedným z najnedotknutejších miest, aké kedy uvidíte. S priezračne modrým morom, kilometrami nekonečného zlatého piesku a výhľadmi, na ktoré sa dá zomrieť, sa vám jednoducho nebude chcieť odísť!
Viac informácií
Vytvorený: streda 23. novembra 2022
Typ zájazdu
Kanárske ostrovy
Fuerteventura
Letisko Viedeň
Bez stravy

Zahrnuté služby

03 dec

Doprava Viedeň - Fuerteventura Island

Odchod
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR739
10:50 - Vienna, Wien Schwechat (VIE)
14:40 - Fuerteventura, Fuerteventura (FUE)
0 KG Priamy let
Let: FR739
Trieda kabíny: Economy
03 dec

Transfer

Transfer z Fuerteventura (FUE) do Bungalows Castillo Club Lake

Zdieľaný

Standard Shuttle (Autobus)
  • Žiadna čakacia doba
03 dec

Ubytovanie

7 nocí
Bungalows Castillo Club Lake
60%
V 15,9 km od centra Bez stravy Virgen de Guadalupe, 18Caleta de Fuste, Las Palmas, Antigua 35610 Apartment one bedroom with terrace
About 1 km from a beach is located the apart hotel Apartamentos Club Lake. The city centre is around 1 km away. The hotel is equipped with a reception as well as Wi-Fi. In the outdoor area of the property you will find a garden as well as a pool (opeAbout 1 km from a beach is located the apart hotel Apartamentos Club Lake. The city centre is around 1 km away. The hotel is equipped with a reception as well as Wi-Fi. In the outdoor area of the property you will find a garden as well as a pool (open all year). For children there is also a children's pool. You can store your luggage in the hotel's storage room. There is also a laundry service available at an additional cost to customers. If you want to explore the holiday region, you can use the car rental service close to the hotel (extra fee). Catering Your physical well-being is catered for by a restaurant. Distances Airport: approx. 5 km Port: approx. 1 km Nearest doctor: approx. 1 km Pharmacy: approx. 1 km Golf course: approx. 2 km Sports & Leisure If you don`t want to miss out on training with a ball during your holidays, you`ll find the chance to play football or basketball. A tennis court (at extra cost) can also be used by hotel guests. A sauna (extra fee) awaits you in the spa. The hotel also offers massages. Additional information The hotel has a total of 35 rooms. Check In: 16:00 Check Out: 11:00. Sauna, Luggage Room, Pool Children, Wifi, Garden, Center, Beach, Airport, Rent a Car, Yearly outdoor pool, Port, Reception, Medical center, Pharmacy, Golf Course (distance), Currency exchange, Laundry service, Massage service. TV, Balcony/Terrace, Wifi, Sofa bed, Towel change, Sheets Change.
10 dec

Doprava Fuerteventura Island - Viedeň

Návrat
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR744
15:30 - Fuerteventura, Fuerteventura (FUE)
21:20 - Vienna, Wien Schwechat (VIE)
0 KG Priamy let
Let: FR744
Trieda kabíny: Economy
Pripomienka:

POZOR! 

Cena neobsahuje batožinu a poistenie!

Batožinu a poistenie si pridáte v kroku rezervácie podľa potrieb.

Cena na osobu od
261 €
Pri objednávke 4 dospelých
K termínom a objednávke
Obsahuje
Destinácia 1
Preprava 2
Ubytovanie 1
Transfery 1

Naše nápady na cestu

 
Viac ponúk