Jarné prázdniny na Lanzarote z Budapešti | all-inclusive
od 673 €
Lanzarote, Spain

Jarné prázdniny na Lanzarote z Budapešti | all-inclusive

19.02. - 26.02.2023 | BA, TT, NR
Vytvorený: nedeľa 27. novembra 2022
Cena na osobu od
673 €
Pri objednávke 2 dospelých

O mieste

Lanzarote sa nachádza len 79 míľ od pobrežia Afriky a je najvýchodnejším z Kanárskych ostrovov. Rovnako ako ostatné Kanárske ostrovy je aj Lanzarote sopečného pôvodu. V dôsledku nedávnych erupcií v 18. a 19. storočí sa mnohé časti Lanzarote javia ako z iného sveta, často sa opisujú ako "mesačné" alebo "marťanské". Medzi mnohými ohromujúcimi sopečnými prvkami Lanzarote sa nachádza najdlhší sopečný tunel na svete, tunel Atlantida, ktorý je dlhý viac ako 7 km a zahŕňa La Cueva de los Verdes a Jameos del Agua. Napriek sopečnej povahe ostrova má Lanzarote niekoľko nádherných bielych pláží, ako napríklad pláže Playa Blanca, Papagayo a Caleton Blanco. Striedajte leňošenie na pláži s návštevou mimoriadnych pamiatok, ktoré vo vulkanickej krajine vytvoril miestny umelec a environmentalista César Manrique. Nevynechajte ani prehliadku národného parku Timanfaya. Prevezte sa loďou na ostrov La Graciosa pri severnom cípe a užite si blažený deň plávania v krištáľovo čistej vode. Navštívte niektoré z viníc v La Geria a prenajmite si bicykle, aby ste otestovali svoju vytrvalosť na niektorých z vynikajúcich cyklistických trás okolo ostrova. Hlavné mesto Arrecife, kde kotvia výletné lode, je necharizmatické, ale prívetivé. Juhozápadne od neho sa nachádza hlavné letovisko Puerto del Carmen. Je to rušné miesto s dlhou dláždenou promenádou spájajúcou štyri kilometre pláží a zátok. Je ideálne pre rodiny s dospievajúcimi, ktoré hľadajú trochu vzrušenia, alebo pre dovolenkárov, ktorí vyžadujú dávku nákupov, stravovania a nočného života. Costa Teguise na druhej strane Arrecife je skromnejšou a pokojnejšou alternatívou, ktorá sa v posledných rokoch neustále zvyšuje. Obľubuje ho skôr staršia generácia.
Viac informácií
Vytvorený: nedeľa 27. novembra 2022
Typ zájazdu
Západoslovenský kraj
Jarné prázdniny
Kanárske ostrovy
Lanzarote
Letisko Budapešť
All inclusive

Zahrnuté služby

19 feb

Doprava Budapešť - Lanzarote

Odchod
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR4309
11:45 - Budapest, Budapest Ferenc Liszt (BUD)
15:50 - Lanzarote, Lanzarote (ACE)
0 KG Priamy let
Let: FR4309
Trieda kabíny: Economy
19 feb

Ubytovanie

7 nocí
Blue Sea Costa Bastián
69%
V 13,6 km od centra All-inclusive Avenida de las Palmeras, 20Costa Teguise, Teguise 35509 Double with balcony or terrace
Blue Sea Costa Bastián je v destinácii Teguise v blízkosti pláže, zhruba 5 min. autom od AquaPark Costa Teguise a Playa el Ancla. Hotel so 4 hviezdičkami je 18,3 km od Pláž Pocillos a 20,8 km od Pláž Puerto del Carmen. Môžete využiť širokú ponuku rekreačných zariadení, medzi ktoré patria 3 vonkajšími bazénmi, tobogán a fitness centrum. Súčasťou vybavenia zariadenia hotel sú tiež bezplatný bezdrôtový prístup na internet, darčekový obchod/novinový stánok a kadernícky salón. Ak sa chystáte na výlet do okolia, môžete sa za príplatok odviesť kyvadlovou dopravou. Ubytujte sa v niektorej z 195 izieb, ktorých súčasťou sú minibary, a cíťte sa ako doma. Súčasťou izieb sú súkromné balkóny. Bezplatný bezdrôtový prístup na internet vám umožní byť neustále v spojení, zatiaľ čo satelitná televízia sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú súkromné kúpeľne, ktorých súčasťou sú kombinácia sprchy a vane, toaletné potreby zdarma a sušiče na vlasy.
26 feb

Transfer

Transfer z Blue Sea Costa Bastián do Lanzarote (ACE)

Zdieľaný

Standard Shuttle (Autobus)
  • Žiadna čakacia doba
26 feb

Doprava Lanzarote - Budapešť

Návrat
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR4310
16:25 - Lanzarote, Lanzarote (ACE)
22:10 - Budapest, Budapest Ferenc Liszt (BUD)
0 KG Priamy let
Let: FR4310
Trieda kabíny: Economy
Pripomienka:

POZOR! 

Cena neobsahuje batožinu a poistenie!

Batožinu a poistenie si pridáte v kroku rezervácie podľa potrieb.

Cena na osobu od
673 €
Pri objednávke 2 dospelých
K termínom a objednávke
Obsahuje
Destinácia 1
Preprava 2
Ubytovanie 1
Transfery 1

Naše nápady na cestu

 
Viac ponúk