Martinik | Karibea Sainte Luce
od 581 €
Martinique, Martinique

Martinik | Karibea Sainte Luce

18.11. - 28.11.2022
Vytvorený: piatok 23. septembra 2022
Cena na osobu od
581 €
Pri objednávke 2 dospelých
O mieste
Martinik je karibský ostrov, ktorý je zámorským departementom Francúzska v Karibskom mori, severne od Svätej Lucie a južne od Dominiky. Na juhu ostrova sa nachádza množstvo krásnych pláží s množstvom turistov. Na severe sa oplatí vidieť dažďové pralesy a pláže s čiernym pieskom. Vnútrozemie ostrova je hornaté. Martinik je ostrov nesmiernej rozmanitosti a krásy. Na Martiniku je veľa možností na prehliadku od pláží s bielym pieskom až po tropické dažďové lesy a samozrejme sopku Mont Pelee. Fort-de-France, administratívne hlavné mesto Martiniku, je nádherné francúzske mesto s tropickou atmosférou. Mesto má bohatú históriu a rušné úzke uličky lemované farebnými budovami plnými obchodov a reštaurácií.
Viac informácií
Vytvorený: piatok 23. septembra 2022
Typ zájazdu
Exotika
Letisko Viedeň
Raňajky

Zahrnuté služby

18 nov

Ubytovanie

9 nocí
Karibea Sainte Luce hotel
71%
V 22,6 km od centra Free breakfast Quartier Désert, Sainte-Luce 97228 Superior Room, 1 Bedroom, 2 Bathrooms, 1 Queen Bed and 1 Large Twin Sofa Bed
Karibea Sainte Luce hotel je v destinácii Sainte-Luce pláž, len 1 min. pešo od Náveterné ostrovy a 9 min. pešo od Plage Fond Banane. Hotel na pláži je 0,9 km od Anse Corps de Garde a 1,5 km od Plage de l'Anse Mabouyas. Oddýchnite si v kúpeľoch, ktoré ponúkajú nasledujúce služby: masáže, kúry na telo a kúry na tvár. Hotel ďalej ponúka: bezplatný bezdrôtový prístup na internet, babysitting/starostlivosť o deti (za príplatok) a darčekový obchod/novinový stánok. Ubytujte sa v niektorej z 280 izieb a cíťte sa ako doma. Súčasťou izieb sú súkromné zariadené balkóny alebo terasy. Satelitná televízia sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú kúpeľne, ktorých súčasťou sú sprchy, toaletné potreby zdarma a sušiče na vlasy.
Pripomienka:

POTREBUJEM NA MARTINIK VÍZA?


Nie. Na Martinik si nemusíte vybavovať víza.


Na Martinik potrebujete pas.Platnosť pasu musí byť minimálne 6 mesiacov po návrate.

Cena na osobu od
581 €
Pri objednávke 2 dospelých
K termínom a objednávke
Obsahuje
Destinácia 1
Ubytovanie 1

Naše nápady na cestu

 
Viac ponúk